יום א' בוקר

תרבות והעשרה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
אגדות חז״ל - סיפורי חז"ל בהיבט אישי ואקטואלי סיפורים ולקחם(4003)
צביה כפיר
טורקיז 9:00 - 10:15

יום א' בוקר

הרצאות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
ביולוגיה-טבע עולמי(1003)
ד"ר שי שפיר
אודם 9:00 - 10:15

יום א' בוקר

תרבות והעשרה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
העשרה אינסטרומנטלית מתחילים וממשיכים(4004)
אהובה ספיר
טורקיז 10:45 - 12:00

יום א' בוקר

תרבות והעשרה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
העשרה אינסטרומנטלית מתחילים וממשיכים(4005)
אהובה ספיר
טורקיז 10:45 - 12:00

יום א' בוקר

פעילות גופנית
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
התעמלות בריאותית(8001)
גלילה אלופי
לידיה אברמוביץ
לשם 9:00 - 10:00

יום א' בוקר

פעילות גופנית
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
חדר כושר(8019)
רון בורנשטיין
חדר כושר 8:00 - 9:00

יום א' בוקר

פעילות גופנית
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
חדר כושר(8020)
רון בורנשטיין
חדר כושר 9:00 - 10:00

יום א' בוקר

שפות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
יידיש חדש(9001)
הלן פלוגה
טופז 9:00 - 10:00

יום א' בוקר

הרצאות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
משפטים - סוגיות משפטיות בראי האקטואליה-חדש(1002)
אבי יונה
אודם 10:45 - 12:00

יום א' בוקר

שפות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
ערבית ממשיכים(9002)
עדנאן ע‘דאת
שהם 10:45 - 12:00

יום א' בוקר

פעילות גופנית
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
פילאטיס-נירית לובן סהר(8005)
נירית לובן סהר
לשם 10:45 - 12:00

יום א' בוקר

פעילות גופנית
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
פלדנקרייז(8010)
נורה גורנברג
לשם 10:45 - 12:00

יום א' בוקר

סדנאות יצירה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
ציור(6001)
ציפי אהל
גרניט 9:00 - 12:00

יום א' בוקר

פעילות גופנית
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
ריקוד ניה(8004)
דלית הראל
כחל 9:00 - 10:15

יום א' בוקר

תרבות והעשרה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
רפאות-מעלה חרס בידו(4001)
ד“ר יעל ארנון
ברקת 9:00 - 10:15

יום א' בוקר

תרבות והעשרה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
שירים שאהבנו - שירה ותנועה(4006)
רותי דומני
ענבר 10:45 - 12:00

יום א' בוקר

תרבות והעשרה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
תנ״ך בחברותא - משלי, איוב, קהלת ומה שבינהם(4002)
עפרה רימון
ענבר 10:45 - 12:00

יום א' בוקר

הרצאות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
תקשורת בלתי מילולית(1001)
ד"ר טל ליאור
אודם 9:00 - 10:15

יום ב' בוקר

התפתחות אישית
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
איכות חיים-משמעות ושיפור איכות חיים(5008)
אילנה קרוא
טופז 10:45 - 12:00

יום ב' בוקר

התפתחות אישית
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
גרפולוגיה ממשיכים-מראה לאישיות האדם(5001)
רויטל קינן
ענבר 9:00 - 10:15

יום ב' בוקר

התפתחות אישית
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
גרפולוגיה מתחילים-מראה לאישיות האדם(5002)
רויטל קינן
ענבר 10:45 - 12:00

יום ב' בוקר

התפתחות אישית
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
דרמה תרפיה - יחד ובחברותא-חדש(5005)
נורית אלקלעי פולק
טופז 10:45 - 12:00

יום ב' בוקר

סדרת מוסיקה ומחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
המחול כדמות הטבע היפה(2004)
תמה קסל
אודם 10:45 - 12:00

יום ב' בוקר

הרצאות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
הסטוריה של א"י(1005)
ניר קינן
אודם 9:00 - 10:15

יום ב' בוקר

פעילות גופנית
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
התעמלות בריאותית(8002)
גלילה אלופי
לידיה אברמוביץ
לשם 10:45 - 12:00

יום ב' בוקר

פעילות גופנית
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
התעמלות לחיזוק העצם-חדש(8012)
דניאלה גלדשטיין
לשם 9:00 - 10:00

יום ב' בוקר

תרבות והעשרה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
חזל בראי המדרש(4011)
ד"ר גבריאל חזות
לשם 10:45 - 12:00

יום ב' בוקר

סדרת מוסיקה ומחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
כל הרגש באופרה(2001)
ניצה יולביץ
אודם 10:45 - 12:00

יום ב' בוקר

הרצאות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
מבט עומק על איראן בין הטורבאן, הסמארטפון והשאיפה להגמוניה(1004)
רועי כהנוביץ
אודם 9:00 - 10:15

יום ב' בוקר

סדרת מוסיקה ומחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
מוסיקה - ראי הנפש(2003)
מוטי אדלר
אודם 10:45 - 12:00

יום ב' בוקר

תרבות והעשרה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
מחשבים מתחילים(4009)
אלי ביבס
טורקיז 10:45 - 12:00

יום ב' בוקר

תרבות והעשרה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
מחשבת ישראל-סוגיות ביהדות(4012)
עוזי לושי
טורקיז 9:00 - 10:15

יום ב' בוקר

סדרת מוסיקה ומחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
נוסטלגיה מוסיקלית בסיפור ובצליל(2005)
גיל נאור
אודם 10:45 - 12:00

יום ב' בוקר

תרבות והעשרה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
ספרות(4008) שהם 9:00 - 10:15

יום ב' בוקר

תרבות והעשרה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
ספרות - טקסי חיים וחוויות מקודשות(4007)
ד"ר תמי לוז- גרבר
שהם 9:00 - 10:15

יום ב' בוקר

פעילות גופנית
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
פטאנק(8015)
אבי אוחנה
10:30 - 12:00

יום ב' בוקר

פעילות גופנית
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
פילאטיס-נירית לובן סהר(8006)
נירית לובן סהר
לשם 9:00 - 10:00

יום ב' בוקר

פעילות גופנית
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
פילאטיס-נירית לובן סהר(8007)
נירית לובן סהר
לשם 10:45 - 12:00

יום ב' בוקר

סדנאות יצירה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
פיסול בנייר(6002)
ליזה אלוני
גרניט 9:00 - 12:00

יום ב' בוקר

התפתחות אישית
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
פסיכולוגיה בודהיסטית - ריפוי הרגשות העוכרים(5003)
יעל שלו
טופז 9:00 - 10:15

יום ב' בוקר

סדרת מוסיקה ומחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
צלילים מדברים(2002)
נגה ישורון
אודם 10:45 - 12:00

יום ב' בוקר

התפתחות אישית
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
רפואת הרמב״ם - עקרונות הריפוי הטבעי על פי גישת הרמב"ם(5004)
טליה שביט
ענבר 10:45 - 12:00

יום ב' בוקר

תרבות והעשרה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
שימוש בסמארטפון(4010)
אלי ביבס
טורקיז 10:45 - 12:00

יום ב' בוקר

הרצאות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
תיאטרון-ספרות,קולנוע ומציאות.(1006)
ורדה קנול-יהלום
אודם 10:45 - 12:00

יום ב' בוקר

תרבות והעשרה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
תנ״ך - חמש מגילות ואגדה אחת(4013)
ד"ר סיגלית אור
שהם 10:45 - 12:00

יום ג' בוקר

התפתחות אישית
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
איבחון כירולוגי - קריאה בכף היד-חדש(5009)
מעין בן אריה
ענבר 10:45 - 12:00

יום ג' בוקר

פעילות גופנית
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
אמנות התנועה-צ'י קונג(8016)
איילת רונן
לשם 10:45 - 12:00

יום ג' בוקר

הרצאות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
אמנות-תולדות האדריכלות והפיסול(1008)
סיליה הראל
ענבר 10:45 - 12:00

יום ג' בוקר

פעילות גופנית
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
חדר כושר(8021)
רון בורנשטיין
חדר כושר 8:00 - 9:00

יום ג' בוקר

פעילות גופנית
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
חדר כושר(8022)
רון בורנשטיין
חדר כושר 9:00 - 10:00

יום ג' בוקר

פעילות גופנית
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
חוכמת הגוף(8013)
רותי לירן
כחל 9:00 - 10:00

יום ג' בוקר

פעילות גופנית
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
חוכמת הגוף(8014)
רותי לירן
כחל 10:00 - 11:00

יום ג' בוקר

הרצאות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
לימודי שואה-גם ישר גם הפוך באותה הדבקות.(1007)
עידית פרי
אודם 9:00 - 12:00

יום ג' בוקר

סדנאות יצירה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
נגרות(6021)
דותן רוזיאו
9:00 - 12:00

יום ג' בוקר

התפתחות אישית
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
עושים רדיו - תסכיתים ליזמים צעירים בני הגיל השלישי(5006)
מיכל אבן
טורקיז 9:00 - 12:00

יום ג' בוקר

פעילות גופנית
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
פילאטיס-גלילה אלופי(8008)
גלילה אלופי
כחל 9:00 - 10:00

יום ג' בוקר

סדנאות יצירה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
קרמיקה(6003)
שלומית ש. לירון
ברקת 9:00 - 12:00

יום ג' בוקר

פעילות גופנית
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
ריקודים סלוניים-חדש(8018)
טל פלד
כחל 11:00 - 12:00

יום ג' בוקר

סדנאות יצירה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
תכשיטנות מחרוזים(6012)
סימה פינקלשטיין
גרניט 9:00 - 12:00

יום ג' בוקר

התפתחות אישית
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
תנאים של חיבה - קשרים במשפחה-חדש(5007)
עליזה חוסן
דפנה ברקת
שהם 9:00 - 11:30

יום ג' צהריים

סדנאות יצירה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
קרמיקה(6004)
שלומית ש. לירון
ברקת 12:00 - 15:00

יום ד' בוקר

סדרת עולם ומלואו
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
אירופה בתקופות שונות(3004)
ערן חקלאי
אודם 10:45 - 12:00

יום ד' בוקר

שפות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
אנגלית שיחה(9003)
קלרה שוע
שהם 9:00 - 10:15

יום ד' בוקר

סדרת עולם ומלואו
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
דרך הצליינים סנטיאגו(3007)
רון ברק
אודם 10:45 - 12:00

יום ד' בוקר

הרצאות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
האיסלם כדת, תרבות והוויה(1009)
איני עבאדי
אודם 9:00 - 10:15

יום ד' בוקר

סדרת עולם ומלואו
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
המיתולוגיה היוונית ואיטליה(3006)
רחל ספיר
אודם 10:45 - 12:00

יום ד' בוקר

פעילות גופנית
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
התעמלות בריאותית(8003)
גלילה אלופי
לידיה אברמוביץ
לשם 9:00 - 10:00

יום ד' בוקר

תרבות והעשרה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
כתיבה יוצרת-למצוא את הסיפור שבתוכנו(4014)
נעמי נמרוד
טורקיז 10:45 - 12:00

יום ד' בוקר

סדרת עולם ומלואו
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
מגלי עולם(3003)
אורית בר שירה
אודם 10:45 - 12:00

יום ד' בוקר

סדרת עולם ומלואו
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
מסע חובק עולם(3002)
נסיה שכטר
אודם 10:45 - 12:00

יום ד' בוקר

סדרת עולם ומלואו
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
נפלאות העולם(3008)
אילנה מידן
אודם 10:45 - 12:00

יום ד' בוקר

פעילות גופנית
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
פילאטיס-גלילה אלופי(8009)
גלילה אלופי
כחל 10:45 - 12:00

יום ד' בוקר

פעילות גופנית
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
פלדנקרייז(8011)
נורה גורנברג
לשם 10:45 - 12:00

יום ד' בוקר

סדנאות יצירה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
פסיפס(6007)
ליזה אלוני
ברקת 9:00 - 12:00

יום ד' בוקר

צילום
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
צילום ממשיכים(7001)
טובית לור
ענבר 9:00 - 12:00

יום ד' בוקר

התפתחות אישית
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
קשב ותנועה - RGM מתחילים וממשיכים(5010)
נועה אלדר זכאי
טופז 9:00 - 10:15

יום ד' בוקר

התפתחות אישית
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
קשב ותנועה - RGM מתחילים וממשיכים(5011)
נועה אלדר זכאי
טופז 10:45 - 12:00

יום ד' בוקר

פעילות גופנית
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
ריו אברייטו - חוויה בתנועה(8017)
הלל טל הדר
כחל 9:00 - 10:15

יום ד' בוקר

סדרת עולם ומלואו
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
תרבות ואמנות במכסיקו(3001)
קלרי נצר
אודם 10:45 - 12:00

יום ד' בוקר

סדרת עולם ומלואו
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
תרבות צרפת(3005)
סבין יעקובוביץ
אודם 10:45 - 12:00

יום ד' צהריים

סדנאות יצירה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
פסיפס(6008)
ליזה אלוני
ברקת 12:00 - 15:00

יום ד' צהריים

צילום
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
צילום בסמארטפון-חדש(7002)
טובית לור
ענבר 12:45 - 15:00

יום ד' צהריים

צילום
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
צילום מתחילים(7003)
טובית לור
ענבר 12:45 - 15:00

יום ה' בוקר

תרבות והעשרה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
אקטואליה יהודית - פרשת השבוע(4016)
ד"ר גבריאל חזות
ענבר 10:45 - 12:00

יום ה' בוקר

אתנחתא תרבותית
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
בנוף המילים(9001)
עמרי ליאור
אודם 9:00 - 10:30

יום ה' בוקר

סדנאות יצירה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
ויטראז(6011)
עמנואל זוהר
גרניט 9:00 - 12:00

יום ה' בוקר

תרבות והעשרה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
זמר לדורות-מקהלה(4015)
רותי דומני
ענבר 9:00 - 10:15

יום ה' בוקר

פעילות גופנית
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
חדר כושר(8023)
רון בורנשטיין
חדר כושר 8:00 - 9:00

יום ה' בוקר

פעילות גופנית
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
חדר כושר(8024)
רון בורנשטיין
חדר כושר 9:00 - 10:00

יום ה' בוקר

אתנחתא תרבותית
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
כשספר הופך לסרט(9002)
רון פוגל
אודם 9:00 - 10:30

יום ה' בוקר

התפתחות אישית
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
מוח בתנועה-לחשוב מחוץ לקופסא(5012)
מרסל חלוצי
טורקיז 10:45 - 12:00

יום ה' בוקר

אתנחתא תרבותית
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
צלילים משמחים-קונצרטים ומופעי מוסיקה(9003) אודם 9:00 - 10:30

יום ה' בוקר

סדנאות יצירה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
קרמיקה(6005)
שלומית ש. לירון
ברקת 9:00 - 12:00

יום ה' בוקר

סדנאות יצירה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
שילוב אומנויות רקמה(6009)
ניצה ליפשיץ
שהם 9:00 - 12:00

יום ה' צהריים

סדנאות יצירה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
קרמיקה(6006)
שלומית ש. לירון
ברקת 12:00 - 15:00

יום ה' צהריים

סדנאות יצירה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
שילוב אומנויות רקמה(6010)
ניצה ליפשיץ
שהם 12:00 - 15:00

עמותה לחבר הותיק - דורות זבולון, קבוץ כפר המכבי, 30030
טל: 04-8478124, פקס: 04-8448518, דוא"ל: [email protected]