עמותת עמדא מציעה קבוצת תמיכה (באינטרנט -זום) לבני משפחה מטפלים עיקריים

דף הבית (10/01/2021 14:42)

 

קבוצות תמיכה באינטרנט לבני משפחה המטפלים

 באנשים עם דמנציה ואלצהיימר

 

עמותת עמדא מקיימת מפגשים פנים אל פנים של קבוצות תמיכה לבני משפחה מטפלים באנשים עם דמנציה בשלבים השונים של המחלה, בכל רחבי הארץ מיום הקמתה.

הקבוצות  הללו מאפשרות למשתתפים בהם ללמוד על המחלה ודרכי התמודדות עמה – גם מניסיונם של משתתפים אחרים וגם ממנחה הקבוצה שהינו איש מקצוע המיומן בטיפול קבוצתי ובעל ידע רב על מחלת הדמנציה. 

בקבוצה ניתן לחלוק בבעיות אישיות וללמוד מאחרים על פתרונות אפשריים שהיו יעילים עבורם. הקבוצות מהוות מקום בטוח ומוגן לדבר על דברים שאולי קשה לדבר עליהם במקומות אחרים בחופשיות ואוירה בטוחה ותומכת ומקלות על תחושות קשות שמתעוררות באופן טבעי בעקבות הטיפול באדם עם דמנציה.

בקבוצות אלה משולבות הרצאות של אנשי מקצוע המעניקים ידע בסוגיות שונות בהם נתקלים מטפלים העיקריים (ידע משפטי, התמודדות עם אתגרים התנהגותיים ועוד).

בימים אלה ישנו קושי רב לקיים את המפגשים כמתוכנן ולכן אנו מציעים  התערבויות קבוצתיות מגוונות ושונות מאלה שהיו מקובלות במשך שנים ודרשו מפגש פנים אל פנים, התערבות קבוצתית באינטרנט . מדובר בקבוצת תמיכה בזום, הנפגשת 8 פעמים , אחת לשבוע למשך שעה וחצי . בקבוצות ישנו קשר עם אנשים , העברת מידע והתמקדות ביחסים בינאישיים והכל מבלי לסכן אתכם בריאותית.

לקבוצה זו עלות של 175 ₪ לכל המפגשים – התשלום נעשה לאחר המפגש הראשון .

 

מי שמעוניין נא לשלוח מייל ל-   [email protected]   נא לכתוב במייל שם וטלפון וכן מהי הקרבה לאדם עם הדמנציה

 

עמותה לחבר הותיק - דורות זבולון, קבוץ כפר המכבי, 30030
טל: 04-8478124, פקס: 04-8448518, דוא"ל: [email protected]